"Féljétek az Istent, és Neki adjatok dicsőséget." Jelenések 14,7

hétfő, 26 február 2018 10:18

VEZETŐI MŰHELY Kiemelt

VÁLLALKOZÓK FIGYELEM!

FELHÍVÁS 

csetényi és környékbeli vállalkozók számára

A "Lélektől Lélekig" Alapítványunk kifejezetten vállalkozóknak szervez VEZETŐI MŰHELY-t az alábbi céllal.

Vezetői műhely, melynek keretet adhat egy

Üzleti REGGELI / ÖT ÓRAI TEA / VACSORA

A vezetői műhely alkalmak célja:

Az üzleti életben előforduló kérdések párbeszédes, de bibliai alapú feldolgozása keresztyének és nem keresztyének között olyan módon, hogy az által mindenki épülni és lelkileg felfrissülni tudjon egy nyílt, őszinte, baráti légkörben, különböző felekezetű, és különböző világnézetű emberek társaságában.

Kiváló módja, hogy hidakat építsünk egymás közt (keresztyének egymás közt, ill. a keresztyének a nem keresztyénekkel). Lehetőség, hogy bemutassuk, hogy a munkánk is hitünk bemutatásának megélésének a terepe lehet.

A Vezetői Műhely szakmai munkáját felkérésünkre a BARNABÁS CSOPORT ALAPÍTVÁNY végzi.

Tervezett időpont: 2018. április 13., 17:00

Az érdeklődőket arra kérjük, hogy adjanak visszajelzést részvételi szándékukról, hogy közösen beszélhessük meg az első találkozás pontos témáját.

 

 

Utoljára frissítve: hétfő, 26 február 2018 10:36