"Féljétek az Istent, és Neki adjatok dicsőséget." Jelenések 14,7

Új kisbusz Csetényben

Gyülekezetünk 2015. május 7-én pályázatot nyújtott be a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal "a vidéki gazdaság és a lakosság számára nyújtott alapszolgáltatások fejlesztésére" kiírt pályázatán. A 8895411813 számon nyilvántartott támogatási kérelmünkről 2015. június 12-én kaptunk támogatói határozatot nettó 10 millió Ft, bruttó 12.663.550 (tizenkettőmillió-hatszázhatvanháromezer-ötszázötven) Ft értékben. A Ring-Autó Kft-vel 2015. július 17-én megkötött adásvételi szerződésnek megfelelően 2015. szeptember 23-án vehettük át a VW Transporter T6 Kombi Rt. 2,0 TDI SCR típusú gépjárművet. Sokat imádkoztunk ezért a kisbuszért, amely nagy szolgálatot végez majd egyházközségünk életében, illetve Isten országának az építésében. Hálásak vagyunk Istennek, hogy meghallgatta imádságainkat! Végül köszönjük Szirbek Tiborné pályázatíró, projektmenedzser közreműködését!

Hajdú Ferenc
lelkipásztor

 

Tovább a kategóriában: « SAJTÓKÖZLEMÉNY