(Zirci Takarékszövetkezet)

Külföldi átutalás esetén:

Bank neve: Zirci Takarékszövetkezet Csetényi Kirendeltsége
(8417 Csetény Hunyadi u. 1.)
SWIFT kód (BIC kód): TAKBHUHB
IBAN szám: HU38 7390 0047 1105 3026 0000 0000

Újból elkezdjük az adománygyűjtést a templom felújítására. Hónapok óta dolgozunk együtt a szakemberekkel a felújítási terveken. A terveket január 10-én bemutattuk a gyülekezet számára is a vasárnapi istentiszteleten, illetve a presbitérium is elfogadta azokat. Az elmúlt héten került kiírásra az a pályázati felhívás, amelynek keretében lehetővé válik a templom villamos, energetikai és építészeti felújítási, illetve karbantartási munkálatoknak az elvégzése, melynek következtében fűthetővé tesszük templomunkat, és a fűtéshez szükséges energiát napelemekkel fogjuk megtermelni. Így a templomtér fűtése a beruházás elvégzése után nullszaldós lesz. A gépészet és egyéb technikai szükségletek miatt egy új energiaközpont funkciójú melléképület épül napelemes tetőszerkezettel. A terveket hamarosan a honlapunkon is meg fogjuk tudni mutatni minden érdeklődő számára. A maximális támogatási összegre, 50 millió Ft-ra szeretnénk pályázni, amelyhez 12.5 millió Ft-ot önerőként a gyülekezetünknek mellé kell tennie. Ebből jelenleg 8 millió Ft áll rendelkezésünkre. A hiányzó összeget adománygyűjtésből szeretnénk biztosítani. Kérjük, hogy adományával támogassa az előttünk álló templomfelújítást. Ilyen mértékű munkálatokra a templom megépítése óta nem került sor.

Köszönettel és krisztusi szeretettel,

Az Egyházközség Presbitériuma

Csetény, 2016. február 17.